MOTELRESTAURACJANOCLEGIIMPREZYKONTAKTMAPA DOJAZDUCENNIK

Imprezy

Z powodzeniem od wielu lat organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe. Wesela, spotkania po latach, jubileusze, chrzciny, zaręczyny, komunie, obiady rodzinne, pogrzebiny, a także: spotkania biznesowe, konferencje, narady, zebrania, szkolenia dla firm. Posiadamy dwie dzielone sale bankietowe przy restauracji, oraz dodatkową salę bankietową małą umiejscowioną poza restauracją. Jesteśmy w stanie z powodzeniem zorganizować wesele na 100osób,a pogrzebiny, czy innego typu imprezę siedzącą, nawet na 160 osób.
Sale bankietowe konfigurujemy i wystrajamy w zależności od typu i specyfiki imprezy, oraz według życzenia Gości. Kuchnia serwuje dania kuchni tradycyjnej. Specyfikę dań ustalamy bezpośrednio z Gośćmi.
Na zewnątrz znajduje się mały ogródek ze stoliczkami, który doskonale spełnia swoją funkcję w porze letniej, wiosennej i jesiennej.

W sprawach organizacji imprez, prosimy o kontakt:
pod numerem telefonu:  52 384 26 44 lub:  52 384 96 44

Wszystkich chcących zorganizować jakąkolwiek imprezę zapraszamy do kontaktu z nami. Ustalimy termin spotkania, doradzimy, pomożemy wybrać dania i dekorację, oraz ustalimy inne właściwe dla typu imprezy zagadnienia. Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonanych nakryć przed różnego typu imprezami.